Het is even wat stiller & vraag om feedback
Hallo trouwe bezoekers en nieuwelingen. Voor de nieuwe lezers op deze website, van harte welkom!
Waarom het even rustig is
Het is even wat stiller bij Bakkerij Rémon. Op de achtergrond ben ik ontzettend druk met van alles en nog wat. Mijn werk loopt natuurlijk door en er zijn een aantal spoedklussen met betrekking tot webdesign en online marketing die voor mij liggen. De komende tijd zul je dus wat minder activiteit van mij zien. Er moet toch geld binnenkomen om de dagelijkse zaken en deze hobby te blijven bekostigen. 🙂
Volg een workshop brood bakken bij Rémon
Na afloop van een workshop weet jij precies wat je doet om tot een bepaald resultaat te komen. Misschien nog wel belangrijker, je begrijpt ook waarom! Zo kun jij vol zelfvertrouwen de juiste keuzes maken tijdens het bakken van jouw eigen brood.
Voor wanneer ik weer actiever bezig kan zijn met deze website
Drukke tijden komen en gaan gelukkig. Wanneer ik weer actief bezig kan zijn met deze website hoor ik graag van jou als lezer welke informatie je graag bovenaan het lijstje ziet staan. Uiteraard moet ik nog een paar basis-artikelen afronden maar daarna wil ik meer schrijven vanuit feedback van de lezer, van jou dus.
Zelf zit ik te denken aan de volgende informatie, indien je toevoegingen of wensen hebt hoor ik ze natuurlijk graag van jou. Je kunt een suggestie insturen via het contactformulier.
Content die ik toe wil voegen op korte termijn
- Alle artikelen uit Basis afronden
- Informatie over brood ‘afwijkingen’ schrijven. Wat zijn mogelijke oorzaken van iets dat mis is gegaan met daarbij ondersteunende informatie. Brood bakken is natuurlijk een balans en soms is niet één oorzaak aan te wijzen. Wellicht gaat dit via een ‘vraag & antwoord’ module. Eigenlijk dezelfde technische opbouw als mijn rekenmachines dus.
- Meer recepten?
- Desem staat op het moment nog achter op de prioriteitenlijst. Wat ik doe wil ik goed doen dus voorlopig ligt de focus nog op broden met commerciële gist.
Als jij ideeën hebt hoor ik het graag!
Foutje gevonden?
Je kunt het mij laten weten zodat ik het kan bijwerken 🙂 Geef een foutje door.